poniedziałek, 30 września 2019

Akcja "sprzątanie świata"Do wspólnego działania na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i akcji "Sprzątanie Świata - Polska" dołączyliśmy i MY:pracownicy i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolbromiu. Na codzień dbamy o porządek naszego najbliższego otoczenie, ale włączając się do akcji postanowiliśmy też posprzątać spory kawałek lasu przy ul. Skalskiej w Wolbromiu. W pracach porządkowych udział wzięła mocna ekipa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.
Temat tegorocznej edycji "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" często jest też poruszany na zajęciach edukacyjnych w naszym środku. Was również zachęcamy: podejmujcie działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska.
Inincjujcie sprzątanie tam, gdzie widzicie śmieci i gdzie należy posprzątać - zacznijmy sprzątanie od swojego najbliższego otoczenia. Bez wymówek!!! Każdy może dołączyć do akcji!!!
"NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY!"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Walentynki

W naszym ośrodku odbyło się walentynkowe zebranie społeczności. Do każdego uczestnika dotarła poczta walentynkowa, graliśmy w kalambury, a n...