Dziś dla naszych 15 uczestników ważny dzień - egzamin końcowy z kursu komputerowego ECDL...
Kilka tygodni temu, kiedy zaczynali szkolenie byli nieco przerażeni, ale dziś kiedy "oswoili" komputerową myszkę, są z siebie dumni że dotrwali do końca....
Powodzenia!!! Trzymamy kciuki!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz