środa, 30 października 2013

Rozgrywki szachowe

    W dniu 30.10.2013 r. w  Środowiskowym  Domu Samopomocy w Wolbromiu w ramach współpracy z Zespołem Szkół im. Romualda Traugutta w Wolbromiu zorganizowany został Integracyjny Turniej Szachowy.
     W turnieju ogółem wzięło udział 15 zawodników - uczniowie z kółka szachowego przy Zespole Szkół pod opieką Pana Krzysztofa Opiłki i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy pod opieką Pani Elżbiety Kaczmarskiej. Uroczystego otwarcia dokonał Pan Zygmunt Kośmider, któremu serdecznie dziękujemy za współpracę.
Podczas organizowanych tego typu imprez - co dla nas jest bardzo motywujące,  zanikają wszelkie granice, panuje zdrowa sportowa atmosfera. 
Głównym celem imprezy była szeroko rozumiana integracja społeczna co w naszym odczuciu udało nam się osiągnąć podczas rozgrywek. Gra w szachy  to doskonały element terapii, który niesie za sobą dużo pożytku dla rozwoju osobowości. Po raz kolejny zawodnicy dali z siebie wszystko i udowodnili, że w "królewskiej grze" są naprawdę dobrzy! Wszystkim towarzyszyły pozytywne emocje, turniej okazał się świetnym sposobem na odstresowanie i miłą formą spędzania czasu wolnego.

W dzisiejszych zmaganiach zwycięzcami turnieju zostali:

1. Damian Król
2. Dawid Kucharz
3. Maciej Maciąg
4. Krystian Klimek
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Walentynki

W naszym ośrodku odbyło się walentynkowe zebranie społeczności. Do każdego uczestnika dotarła poczta walentynkowa, graliśmy w kalambury, a n...