Imieniny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na stroneGRY mario

czwartek, 22 grudnia 2016

Wieczerza Wigilijna 2016

"Okres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem. Zbliżające się święta są znakomitą okazją, by pojednać się z bliznimi, spędzić czas z rodziną i cieszyć się miłością innych. Właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia najbardziej doceniamy obecność drugiego człowieka, bo przecież każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem. W skutek chorób, trudnych sytuacji, namnażanych problemów życiowych i mnóstwa zakrętów na drodze życia często się gubimy i zostajemy sami. To spotkanie wigilijne dla wielu jest namiastką atmosfery rodzinnych świąt. Dla wielu z Was jest to TEN JEDYNY wyjątkowy wigilijny wieczór. 
Życzę Wam wszystkim, by ta gwiazda betlejemska przez cały nadchodzący rok prowadziła Was do ludzi, którzy będą Was darzyć serdecznością, dobrocią i pomocną dłonią, Boże Dzieciątko niech Wam błogosławi, a Święta Rodzina niech nad Wami czuwa i łaskami obdarza." - tymi słowami  dziś w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, w wolbromskiej "Harcówce"  kierownik ŚDS Agnieszka Tabor przywitała  uczestników Środowiskowego domu Samopomocy oraz chorych i samotnych mieszkańców naszej gminy. 

W tym roku wokół wigilijnego stołu spotkało się prawie sto osób. 
Wśród zaproszonych gości był gospodarz Miasta i Gminy Wolbrom Burmistrz Adam Zielnik, Poseł na Sejm RP Lidia Gądek, Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Gorgoń, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Kazimierska, Doradca Społeczny Burmistrza Bożena Konieczna oraz ksiądz wikary z Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża- ksiądz Tobiasz.
Spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej oprawie, przy dzwięku kolęd, zapachu dań wigilijnych, w rodzinnej atmosferze. Nie mogło też zabraknąć występu naszych uczestników.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, szczególnie naszym gościom, którzy mimo natłoku obowiązków znalezli czas i byli z nami w ten szczególny dzień.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz