Imieniny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na stroneGRY mario

wtorek, 22 grudnia 2015

Wigilia 2015


W naszym ośrodku - przy pięknej, nastrojowej dekoracji - odbyła się uroczysta wigilia w której brali udział wszyscy nasi uczestnicy i ich bliscy, kadra terapeutyczna oraz zaproszeni goście:
Poseł Lidia Gądek, w imieniu Burmistrza MiG Wolbrom Adama Zielnika - Sekretarz Waldemar Kolanko, Przewodniczący RMiG Wolbrom Dariusz Gorgoń, Wiceprzewodnicząca RMiG Ewa Kazimierska i Wiceprzewodniczący RMiG Bartłomiej Żurek, Ksiądz Proboszcz Tadeusz Maj oraz Dyrektor MOPS Tadeusz Posełek.
Po ciepłych słowach, które usłyszeliśmy od zaproszonych gości, Ksiądz Proboszcz poświęcił opłatki. Wzajemnie składane życzenia przepełnione były serdecznością i radością i pewnie trwałyby dłużej gdyby nie fakt że na stole pojawiły się pyszne, pachnące tradycyjne dania wigilijne, przygotowane przez kadrę ośrodka. Był barszcz czerwony z fasolą, ryba z surówką, pierogi z kapustą i grzybami, kluski z makiem, pierniki, pachnąca cynamonem szarlotka i kompot z suszu. Tegoroczne świętowanie zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz