poniedziałek, 20 października 2014

IX MAŁOPOLSKI TURNIEJ GRY W SZACHY I WARCABY 100 - POLOWE

15 października odbył się dziewiąty małopolski turniej gry w szachy i warcaby 100 - polowe organizowany przez nasz ośrodek.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.00. Wzięło w nich udział 35 zawodników z 8 Środowiskowych Domów Samopomocy z Olkusza, Oświęcimia, Krakowa, Miechowa, Woli Zachariaszowskiej, Jelczy i Wolbromia. Rozegrano 5 rund po 15 minut dla zawodnika każda.
W kategorii szachy zwycięzcą został Robert Rychliński ze Środowiskowego Domu Samopomocy Hamlet w Krakowie, drugie miejsce zajął Piotr Bochenek z Oświęcimia, trzecie natomiast zdobył Dariusz Pijaj z Wolbromia. W rozgrywkach w warcaby 100 - polowe zwyciężyła Katarzyna Lewandowska z Olkusza, drugie miejsce przypadło dla Adama Korpulskiego z Jelczy,trzecie miejsce zajął Mariusz Cygan z Krakowa.
Jak co roku Turniej sędziowany był przez Sędziego z Małopolskiego Związku Szachowego Panią Kamilę Kałużną.

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Osmendzie  - Dyrekorowi Zespołu Szkół w Wolbromiu za użyczenie sali gimnastycznej na przeprowadzenie rozgrywek oraz sponsorom nagród: Firmie INTERKONEKT S.C , Firmie oUtLINE computers oraz Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Olkuszu.